awarded with:


       

Структура та методи

Як виглядає тижневий проект?

Кожен локальний проект є іншим. Але кожен з них є пов’язаний трьома фундаментальними пунктами, на яких базується залучення молодого покоління:

  • Ключова тема: робота з головною темою тижня
  • Особиста присутність на місці : спілкування та обмін з людьми, що постраждали від соціальних проблем
  • Рефлексія та духовність: особистий та духовний прогрес

Кожен день починається з імпульсу. В цьому допомагає вже випробуваний кубик Sport4Peace, що пропонує щоденний девіз , який веде протягом дня і допомагає закінчити його спільною рефлексією.

 

 

1. Ключова тема:

Кожен день є поділений на різні пункти, під час яких студенти працюють над вибраними соціальними та екологічними проблемами у своїй країні. На початку вони пояснюють ситуацію, яку вони бачать у своєму особистому середовищі. Після цього вони заглиблюються у певну тему і намагаються знайти рішення за допомогою різних методів. Активна участь постійно підвищується. Через експериментально-навчальні вправи учасники переймаються за становище осіб, які постраждали від соціальних проблем. Це створює посилання на власне повсякденне життя.

2. Особиста присутність  на місці

Під час проекту, головним у кожному дні стають взаємний обмін, бесіди з людьми та досвід , а не лише знання. Проекти – це не тільки зустрічі з людьми, але й отримання особистого  та екзистенційного доступу до ключової теми. Під час контакту з дітьми, людьми похилого віку чи інвалідами, вигнанцями або дискримінованими людьми, студенти повинні поміркувати над своїм способом життя, а також над своїм ставленням до цих людей. Таким чином, учасники знаходять нові перспективи в житті. Прямий контакт з цими особами дозволяє їм зменшити страх і упередження. Під час проекту студенти вчаться, як легко принести  радість і щастя в життя інших людей, а також одержати щось взамін. Для багатьох молодих людей це є тим досвідом, який допомагає рухатись вперед.

3.     Рефлексія та духовність

Щоденні ранкові імпульси, та їхнє обдумування ввечері, є важливими для студентів, бо вони можуть висловити свої враження від прожитого дня і реалізувати їх в щоденне життя. Члени «сім’ї надії» Fazenda da Esperança говорять про свій вражаючий життєвий досвід, представляючи  щоденні гасла кубика Sport4peace.  Девізи такі як «Піклуйся» або  «Грай чесно» і їхня основа у Писанні допомагає молодим людям покращити бачення живої любові Бога та свого ближнього і дозволяє прагматичний доступ до віри в громаду, що виражається у спільній молитві.